25 Tulipanów Żółtych
Kod produktu: TPP_15

25 Tulipanów Żółtych

Otul siebie lub bliskich pięknym bukietem z 25 żółtych tulipanów z darmową dostawą na terenie całej Polski! Żółte tulipany to trwała klasyka uwielbiana przez wielu. Tulipany potrafią cieszyć nawet przez około 2 tygodnie. Zamawiając u nas masz pewność, że otrzymasz najświeższe kwiaty w konkurencyjnej cenie. Nasze tulipany ścinane są dopiero w dniu ich wysyłki — tego nie oferuje nikt inny!

Ten średniego rozmiaru bukiet tulipanów w kolorze żółtym, zapakowany w specjalne pudełko, dostarczony zostanie kurierem DHL. Wysyłka świeżo ściętego bukietu bezpośrednio z polskiej plantacji tulipanów to gwarancja tego, że otrzymasz najświeższe kwiaty w najlepszej cenie. Nasze bukiety z kolekcji "Kwiaty od Ogrodnika" dostarczamy za darmo pod każdy wybrany adres na terenie Polski.

Rodzaj kwiatów: tulipany
Kolory: żółte
Wielkość bukietu: średni (25 tulipanów)
Opakowanie: pudełko kartonowe
Dostawa: kurierem, z plantacji w Polsce

Cena:

169.00 zł

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Osoby oglądające ten produkt obejrzały również:

Pomoc